28 жовтня 2024 року
Київський столичний університет імені Бориса Грінченка
28 жовтня 2024 року у Цифровому хабі інноваційних рішень Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбувся тренінг для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти м. Києва «Використання імерсивних технологій в освітньому процесі». Тренінг, організований працівниками ННЦ розвитку персоналу та лідерства, за Програмою підвищення кваліфікації, розробленою НДЛ цифровізації освіти, провела Ірина Коваленко, завідувач Цифрового хабу інноваційних рішень Університету Грінченка.
Учасники, серед яких були вчителі, завучі, директори закладів загальної середньої освіти м. Києва № 255, 284 та 302 Дарницького району, ознайомилися з інноваційними освітніми платформами та сучасними цифровими технологіями.
У ході тренінгу було представлено роботу з цифровими сервісами, що можуть ефективно використовуватись в освітньому процесі, зокрема: платформу віртуальних музеїв та артпросторів Google Art and Culture, середовище для створення VR/AR проєктів CoSpaces Edu, графічний редактор Canva з вбудованими інструментами штучного інтелекту, платформу для навчання програмуванню Code.org, віртуальну лабораторію Labster та застосунок для створення доповненої реальності Assemblr, а також розглянуто можливості генерації 3D-моделей за допомогою штучного інтелекту на платформі Tripo.ai.
Практична частина тренінгу - це робота з інноваційним обладнанням у Цифровому хабі інноваційних рішень для віртуальної реальності, відповідними застосунками для створення елементів доповненої реальності та експериментів з голографічними проєкціями.
Особливу увагу було приділено дизайну навчального контенту та комплексному впровадженню сучасних цифрових технологій в освітній процес.
Запрошуємо колег-освітян долучатися до заходів від Університету Грінченка й надалі – слідкуйте за анонсами.
Тренінг орієнтований на реалізацію Цілей сталого розвитку, зокрема, 4 «Якісна освіта».
Матеріали надані ННЦ розвитку персоналу та лідерства