Конференція трудового колективу Університету 27 січня 2022 р.

27 січня 2022 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

27 січня 2022 р. відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Статуту Університету, наказу ректора «Про скликання Конференції трудового колективу університету» від 23.12.2021 №846 у дистанційному форматі відбулася Конференція трудового колективу Університету.

У роботі Конференції взяли участь 495 делегатів (загальна кількість обраних – 501 особа), які представляють усі структурні підрозділи, в т.ч. студентське самоврядування. Реєстрація відбулася шляхом заповнення Google-форми.

Порядок денний Конференції:

1. Звіт ректора Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України В.О.Огнев’юка  за 2021 рік.

Звіт за 2021 р. ректора Віктора Олександровича Огнев’юка, доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії педагогічних наук України, було завчасно оприлюднено на сайті Університету.

В обговоренні звіту взяли участь 64 делегати, зокрема: Л.Л.Нежива, професор кафедри початкової освіти ПІ, доктор педагогічних наук,кандидат філологічних наук, доцент; О.А.Краєва, доцент кафедри практичної психології ІЛ, кандидат психологічних наук; О.В.Горбань, професор кафедри філософії ІФФ, доктор філософських наук, професор; О.М.Олексюк, завідувач кафедри музикознавства і музичної освіти ІМ, доктор педагогічних наук, професор; І.В.Семеніст, завідувач кафедри східних мов та перекладу ІФ, кандидат історичних наук; В.Л.Іващенко, професор кафедри видавничої справи ІЖ, доктор філологічних наук, старший науковий співробітник; О.С.Комоцька, заступник декана ФЗФВС з науково-методичної та навчальної роботи; О.О.Сосновська, завідувач кафедри фінансів та економіки ФІТУ, доктор економічних наук, професор; І.С.Глуха, студентка 4 курсу Фахового коледжу “Універсум”; О.А.Якіменко, президент Студентського парламенту Університету, студентка ФПМВ; Р.А.Козлов, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства ІФ, доктор філологічних наук, професор; М.В.Братко, директор Фахового коледжу “Універсум”, доктор педагогічних наук, доцент; М.Ф.Войцехівський, директор ІПО, кандидат педагогічних наук, доцент; Н.М.Краус, професор кафедри фінансів ФІТУ, доктор економічних наук, професор; В.М.Завадський, заступник декана ІФФ з науково-методичної та навчальної роботи, кандидат історичних наук, доцент; Н.М.Нос, заступник директора Фахового коледжу “Універсум” з навчально-виховної роботи; М.О.Вінтонів, завідувач кафедри української мови ІФ, доктор філологічних наук, професор; І.В.Яковенко, доцент кафедри управління ФІТУ, кандидат економічних наук, доцент; С.В.Івашньова, заступник директора з науково-методичної роботи ІПО, кандидат педагогічних наук, доцент; Т.В.Скрипник, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти ІЛ, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник; С.В.Жигун, доцент кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства ІФ, доктор філологічних наук; О.Ф.Трухан, голова первинної профспілкової організації Університету, кандидат педагогічних наук; Т.О.Федик, член Студентського парламенту Університету, студентка ІФ; Т.С.Опришко, директор бібліотеки Університету, кандидат наук із соціальних комунікацій; Т.В.Романова, голова циклової комісії музики і хореографії Фахового коледжу “Універсум”; О.Г.Цвєтков, професор кафедри міжнародних відносин та міжнародного права ФПМВ, доктор історичних наук, старший науковий співробітник; О.В.Акіліна, доцент кафедри управлінні ФІТУ, кандидат економічних наук, доцент, які  запропонували звіт ректора за 2021 р. затвердити, а діяльність (роботу) В.О.Огнев’юка на посаді ректора визнати задовільною.

Google-форму для голосування було надіслано 494 делегатам, які зареєструвалися на Конференцію.

Результати таємного голосування щодо оцінки діяльності (роботи) ректора В.О.Огнев’юка, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України, за 2021 рік:

Взяли участь у голосуванні – 491 делегат

«Задовільно» –  490

«Незадовільно» –  1

За результатами таємного голосування Конференція трудового колективу УХВАЛИЛА:

1. Схвалити звіт ректора Київського університету імені Бориса Грінченка В.О.Огнев’юка за 2021 рік з оцінкою «задовільно».

Відповідно до ст.34, п.5 «Закону України про вищу освіту», п.51.5 Статуту Університету звіт ректора Київського університету імені Бориса Грінченка В.О.Огнев’юка буде відправлено Засновнику – Київській міській раді в особі її виконавчого органу – Київській міській державній адміністрації.