Ректорат обговорив підсумки «Лідера року»

26 січня 2017 року
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б

26 січня 2017 відбулося перше засідання ректорату в новому році. Одним з основних питань стало підведення підсумків рейтингу науково-педагогічних працівників «Лідер року». З даного питання доповідали проректор з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності Н. В. Морзе, проректор з наукової роботи Н. М. Віннікова. З урахуванням результатів рейтингу науково-педагогічним працівникам будуть встановленні надбавки до посадових окладів. Співробітники з найвищими показниками в рейтингу будуть відзначені спеціальною винагородою.

На засіданні було розглянуто питання про створення стипендіальної комісії й узгоджено питання про дату та час засідання – 3 лютого 2017 року. Ректор В. О. Огнев’юк виніс на обговорення питання про проведення координаційних зборів завідувачів кафедр, а також щодо узгодження плану реалізації нової освітньої стратегії університету. Про стан підготовки нового порталу Університету та про придбання у 2017 року програмного забезпечення інформувала проректор Н. В. Морзе. З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.