Засідання ректорату Київського університету імені Бориса Грінченка № 11 від 13 грудня 2021 р.

13 грудня 2021 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

13 грудня відбулося останнє в 2021 році засідання ректорату, яке було проведено очно.

Учасники засідання обговорили низку важливих питань діяльності Університету та його структурних підрозділів: про дату проведення Днів Університету в наступні роки; про графік звітувань директорів, деканів, проректорів, ректора та проведення Конференції трудового колективу; про формування плану роботи Університету на 2022 р.; про удосконалення матеріально-технічної бази для більш якісної реалізації освітньої програми з дизайну; про підготовку до щорічного рейтингового оцінювання науково-педагогічних і педагогічних працівників Лідер року – 2021; про взаємодію з випускниками в структурних підрозділах; про стан оплати за навчання; про перехід на ІР-телефонію; про ситуацію з харчуванням в їдальні.

З усіх питань прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Засідання відбулося з дотриманням протиепідемічних вимог.