Інформація про поселення в гуртожитки

Поселення студентів здійснюється в:

• Університетський гуртожиток № 1 за адресою: м. Київ, вул. Старосільська, 2.
  • Університетський гуртожиток №2 за адресою: м. Київ, бульвар І. Шамо, 18/2.
  • В орендований гуртожиток Київського спортивного ліцею-інтернату за адресою: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 46.
  • У гуртожитки партнерів.

Кімнати розраховані на проживання 3 - 6 студентів.

Список документів, необхідних при поселенні студентів

в Університетські гуртожитки (вул. Старосільська, 2,

бул. І. Шамо, 18/2,

бул. Вацлава Гавела, 46):

1. Заява від студента на ім'я ректора Університету.
2. Довідка з місця навчання (видається на поселенні).
3. Направлення від Університету для поселення на кожного студента (видається на поселенні).
4. Паспорт, копія паспорту 1, 3, 11 сторінки (якщо паспорт у вигляді ID-картки, копія паспорта та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру про реєстрацію місця проживання).
5. Копія ідентифікаційного коду.
6. 2 фотокартки 3*4.
7. Флюорографія, картка щеплень.
8. Медична довідка про дозвіл на проживання в гуртожитку (видає медична сестра Університету).
9. Копія документів на пільгу (для пільгових категорій):
- сироти (діти, позбавлені батьківського піклування) - копія витягу з електронної обліково-статистичної картки дитини-сироти;
- діти, учасників бойових дій - копія посвідчення учасника бойових дій, копія свідоцтва про народження, копія довідки про безпосередню участь в АТО.
10. При поселенні квитанція про сплату за проживання (оплата за 10 місяців)
11. Угоди (заповнюються під час поселення).
12. Ордер (видається під час поселення).

вселення студентів у гуртожитки Університету

1. Вселення студентів в Університетські гуртожитки здійснюється виключно на підставі заяви студента/-ки та подання структурного підрозділу.

2. Методист НМЦ СГВ та ОДС готує проєкт наказу.

3. Якщо студент/студентка мають пільгу, яка передбачає можливість безкоштовного проживання в гуртожитку (п.5.4 Положення про гуртожитки, введеного в дію наказом від 17.12.2020 №790), для його/її вселення готується окреме подання, до якого додаються копії підтверджуючих документів:

• заява;
  • копія посвідчення учасника бойових дій батька/матері;
  • свідоцтво про народження заявника,
  • довідка про участь батька/матері в АТО (ООС) – для категорії «дитина учасника бойових дій».

Витяг з Єдиного реєстру дітей-сиріт та осіб, позбавлених батьківського піклування – для категорії «дитина-сирота»/«дитина, позбавлена батьківського піклування».

Перевірка повноти і достовірності наданих копій документів здійснюється заступником директора/декана з соціально-гуманітарної роботи.

4. Вселення студента/студентки на період літніх канікул (діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування) здійснюється на підставі заяви та подання структурного підрозділу.