d.ivasenko@kubg.edu.ua

Івасенко Дар’я Ігорівна

Методист

Біографія

Освіта: У 2018 році закінчила бакалаврат Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Реклама та зв’язки з громадськістю» Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

У 2019 році закінчила магістратуру спеціальності «Медіа-комунікації» Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Досвід роботи:

2015-2017 рр. – лаборант кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

2018 р. – звукорежисер НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів.

З 2018 року працює фахівцем НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

З 2019 року переведена на посаду методиста НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та організації дозвілля студентів у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

Розвиток лідерства, як рушійної сили у конкурентноспроможності сучасної молоді.

Нагороджена:

• Подяка ректора Університету;
  • Грамота Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації.