Кузьменко Катерина Олександрівна

ko.kuzmenko@kubg.edu.ua

Кузьменко Катерина Олександрівна

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою

Освіта:

2023 – бакалавр освітньої програми «Реклама та зв’язки з громадськістю» Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 2023 – навчання на магістерській програмі «Медіакомунікації» Факультету журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Досвід роботи:

Жовтень 2021 – донині - фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Інше

• Жовтень 2019 – учасниця команди-переможниці фестивалю соціальної реклами «Інший погляд»
  • Волонтерка «Star Light Media» 2019, «EdCamp»
  • Травень 2021 – диплом ІІІ ступеня у номінації «Буктрейлер до книги у жанрі фантастики» Всеукраїнського фестивалю буктрейлерів «Book Fashion»
  • Травень 2021 – диплом І ступеня у фестивалі-конкурсі «Грінченківська весна»
  • Червень 2021 - диплом ІІІ ступеня у номінації «Бережіть себе і своїх близьких в умовах COVID-19» у ІІІ Міжнародному конкурсі реклами «DO. IT. ADS»
  • Травень 2023 – переможець у конкурсі «Book fashion» у номінації «Буктрейлер до патріотичної книги»