Співпраця зі ЗМІ

Шановні журналісти! Дякуємо Вам за те, що Ви знайшли час заглянути на нашу сторінку. Це говорить про те, що Ви цікавитеся Київським університетом імені Бориса Грінченка і подіями, які в ньому відбуваються.


НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності (НМЦ ІД) Київського університету імені Бориса Грінченка забезпечує всебічне та об’єктивне висвітлення діяльності Університету у засобах масової інформації та на офіційному сайті Університету.

НМЦ ІД взаємодіє із представниками засобів масової інформації з наступних питань:

  • підготовка матеріалів для інформування громадськості про діяльність Університету;
  • анонсування подій та заходів Університету, проведення акредитації журналістів, підготовка прес-конференцій, брифінгів, круглих столів;
  • забезпечення інформаційного супроводу заходів, що проводяться в Університеті;
  • організація зустрічей (коментарів) керівництва Університету із представниками ЗМІ;
  • надання відповідей на інформаційні запити засобів масової інформації.

 


Наш прес-кіт містить інформацію про структуру, історію, деякі аспекти діяльності університету, а також контакти. Ви можете завантажити PDF або переглянути прес-кіт з найактуальнішою інформацією про Університет Грінченка.

Прес-кіт

Буклет


Акредитація представників засобів масової інформації на будь-який захід, що організовується Київським університетом імені Бориса Грінченка проводиться НМЦ ІД. Акредитація здійснюється за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Завантажити акредитаційну форму

Звертаємо увагу представників ЗМІ на те, що правильне написання назви нашого Університету:

Київський університет імені Бориса Грінченка або Університет Грінченка

З усіх питань використання фірмового стилю Університету, а також для отримання логотипа у векторному форматі прохання звертатись за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.