Заіка Вікторія Віталіївна

v.zaika@kubg.edu.ua

Заіка Вікторія Віталіївна

Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою

Освіта:

2023 – бакалавр журналістики, освітня програма «Журналістика», Київський університет імені Бориса Грінченка

З 2023 – навчання на магістерській програмі «Міжнародні медіа та цифрові комунцікації», Київський університет імені Бориса Грінченка

Досвід роботи:

Січень 2023 – донині – фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності

Інше

2019 – Волонтер Університету, активна участь у форумі «Медіакомпетентність»

2020/2021 н.р. – Заступниця Голови Наукового товариства Інституту журналістики.

2021 – Диплом ІІІ ступеня за перемогу у II фестивалі-конкурсі «Грінченківська весна» у номінації «Фотомистецтво»

2021 – Грамота за II місце у Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Lime. Go to read»

2021 – Диплом ІІІ ступеня шостого Всеукраїнського фестивалю блогерів Smart Blog у номінації «Grinch Blog»

2023 – Грамота за I місце у Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Lime. Go to read»

2023 – І місце на VIII Всеукраїнському фестивалі буктрейлерів та промороликів «Book fashion» у номінації «Буктрейлер до патріотичної книги»

Навчання на масових відкритих онлайн-курсах:

• Media Boost Live 2.0 (2020)
  • Coursera (2020 та 2021)
  • Big Career Fest (2020)
  • Багаторазова учасниця науково-практичних конференцій.

Публікації

Як змінилася робота українського журналіста під час війни // Інтегровані комунікації. Вип. 1 (15), 2023. Заіка В., Зражевська Н.