Команда

Керівництво та куратори ЮК «АСТРЕЯ»

 Cherneha

 

Чернега Андрій Петрович – завідувач юридичної клініки, доцент кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин, кандидат юридичних наук. Професійні інтереси: реалізація прав громадян у сфері цивільного, сімейного, житлового, земельного та трудового права. Захист та відновлення порушених прав учасників бойових дій (АТО) та внутрішньо переміщених осіб.

 Cherneha

 

Сергієнко Наталія Артурівна – старший викладач кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин, кандидат юридичних наук. Професійні інтереси: сфери цивільного та господарського права, цивільного процесуального та господарського процесуального права; виконавчий процес – виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб). Досвід практичної діяльності з 2009 року, адвокатської з 2016.

 Cherneha

 

Хатнюк Наталія Сергіївна – доцент кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин, кандидат юридичних наук. Професійні інтереси: цивільне, договірне, сімейне, господарське та податкове право. Досвід адвокатської діяльності з 2003 року у цивільних, господарських та шлюбно-сімейних спорах; вирішення договірних спорів; питання пов’язані із спадкуванням майна. Здійснення юридичного супроводу суб’єктів підприємницької діяльності. Досвід у написанні експертних висновків та наукових роз’яснень спеціаліста.

 Cherneha

 

Калашник Олена Миколаївна – старший викладач кафедри публічного та приватного права Факультету права та міжнародних відносин, кандидат юридичних наук. Професійні інтереси:цивільне, сімейне, приватне та публічне міжнародне право. Досвід юридичної практики з 2009 року, адвокатської з 2014 у сфері цивільного, кримінального та адміністративного процесу, грантової діяльності. Здійснення юридичного супроводу щодо захисту та відновлення порушених прав іноземців та біженців в Україні.

 

Спільні фото

 

8

 

9

 

9

 

9