Зустріч з доктором права і філософії Джеймса А. Дейвідса Regent Universiny Shool of Law штату Вірджинія

DSC0536617 листопада 2014 року
м. Київ, вул. М. Тимошенка, 13-Б

17 листопада 2014 р., в рамках візиту доктора права і філософії Джеймса А. Дейвідса до Інституту суспільства Київського університету ім. Бориса Грінченка, відбулася зустріч із представниками Юридичної клініки «Астрея».

Студенти-консультанти Юридичної клініки прослухали лекції, присвячені актуальним питанням гарантії реалізації і захисту прав громадян та розбудови в Україні правової держави: «Конституціоналізм – засіб проти тиранії та корупції» та «Правління закону – крок до подолання корупції».

Під час зустрічі, завідувач Юридичної клініки Андрій Чернега ознайомив доктора А. Дейвідса із організацією діяльності та структурою підрозділу, його представниками. Звернув увагу на те, що Юридична клініка, як структурний підрозділ Університету, орієнтована на забезпечення інтеграції вузу до міжнародного простору. Тож під час зустрічі з’ясовувалися питання не тільки досвіду роботи юридичних клінік в Україні та США, а й майбутньої співпраці.