Юридична клініка «Астрея» взяла участь у круглому столі на тему: «Реалізація прав споживачів за законодавством України»

Захід організований кафедрою правознавства 12 травня 2015 р., у якому приймали участь, власне викладачі кафедри та ЮК «Астрея», студенти-правники старших курсів напряму підготовки «Правознавство» та «Менеджменту» Інституту суспільства Київського університету ім. Бориса Грінченка.

На круглому столі обговорювалися цікаві, а головне актуальні питання у сфері захисту прав споживачів, зокрема Тарко Анна та Полякова Ірина розкрили проблеми законодавства у сфері обігу товарів, що підлягають і не підлягають обміну, Лизогуб Катерина дослідила правові аспекти гарантійного терміну споживання продукції», Рибальченко Оксана та Храпко Світлана доповіли про стан забезпечення прав споживачів в Україні та закордоном.

Організатори та учасники круглого столу, подякували за отриману можливість взяти участь у науково-практичній дискусії, обміні прогресивними думками та ідеями. Круглий стіл завершився урочистим привітанням та фото-сесією учасників.