Міжнародна конференція "Університети Європи: цілісність у час змін"

10-12 квітня 2024 року, Суонсі Великобританія

Щорічна конференція EUA у 2024 році відбудеться 10-12 квітня в Університеті Суонсі, Великобританія. Під назвою «Університети Європи: цідісність у час змін» досліджуватиметься та демонструватиметься спроможність університетів справлятися зі змінами та формувати суспільні трансформації, залишаючись вірними своїм цінностям і місіям. Ця тема розглядатиметься з різних точок зору: доброчесність у викладанні, доброчесність у міжнародному співробітництві, дослідницька етика та доброчесність, а також доброчесність керівництва університету. Сесії конференції спонукатимуть до поглиблених роздумів про те, як університети можуть збалансувати цілісність і зміни на власну користь і користь суспільства.

Що означає доброчесність для університетської освіти? Цей сектор сильний, динамічний і звик розвиватися для досягнення кращих результатів. Університети робили це протягом століть. Дійсно, залишатися вірними собі та пристосовуватися до мінливих обставин є основою їхнього успіху. Твердо вкорінена в загальних цінностях і етичних принципах сектору вищої освіти, ця чесність вже давно дозволяє університетам шукати оригінальні та нетрадиційні рішення старих і нових проблем. Оскільки суспільства та університети зараз реагують на трансформації, спричинені різними силами, будь то (гео)політичні, екологічні, соціальні чи економічні, ця цілісність є ціннішою, ніж будь-коли. Посилання.