Серія вебінарів ЄАУ "На шляху до Тірани 2024, Болонський процес та розвиток ЄПВО" (III)

Третій вебінар серії EUA «Назустріч Тірани 2024, Болонський процес і події в ЄПВО» забезпечить обговорення студентоцентричного навчання в Європейському просторі вищої освіти (ЄПВО). Цей захід відбудеться 13 лютого 2024 року з 14.00 до 15.00 за центральноєвропейським часом. На цьому вебінарі доповідачі поділяться своїм досвідом і поглядами на впровадження підходу, орієнтованого на результати навчання, дослідять, як він покращив впровадження студентоцентрованого навчання в  навчальних закладах. Також буде обговорено, як розробка та виконання навчальної програми, а також підходи та стратегії навчання та викладання еволюціонували до підходу, орієнтованого на студента. Посилання.