Вітаємо переможців ІІ (заключного) етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010/2011 н.р.

Вітаємо студентів третього курсу Гуманітарного інституту Яценко Інну Олександрівну та Василенко Аліну Сергіївну, які посіли ІІ та ІІІ місце відповідно у дослідницькому турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Педагогіка” у групі класичних вищих навчальних закладів.

Також вітаємо завідувача кафедри теорії та історії педагогіки, доктора педагогічних наук, професора В.І.Бобрицьку та кандидата педагогічних наук, доцента Н.О.Терентьєву, які підготували студентів до олімпіади.

Бажаємо нових наукових звершень!


Популярний український тижневик «Освіта» щорічно проводить читацьке опитування, за результатами якого визначає найяскравіших освітян країни. За результатами читацького рейтингового голосування, кращим освітянином 2010 року, Лауреатом відзнаки «Лиш храм збудуй» визнано Віктора Олександровича Огнев’юка – ректора нашого Університету, доктора філософських наук, професора, академіка НАПН України.

Високошановний Вікторе Олександровичу! Ми щиро вітаємо Вас із такою високою відзнакою, яка свідчить і про заслужену повагу наших студентів, колег, батьків, друзів та гостей Університету до Вас особисто, і про визнання нашого спільного храму науки і освіти у Києві та за його межами. Нехай і надалі храм, який Ви будуєте, буде освячений високими ідеалами , а ми докладемо всіх зусиль, аби найсміливіші мрії перетворювалися у реальні справи служіння українській освіті.

Колектив Університету

Вітаємо переможців ІІ (заключного) етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2010/2011 н.р.

Вітаємо студентку четвертого курсу Гуманітарного інституту Токар Іванну Петрівну (науковий керівник – Караман Станіслав Олександрович, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри української мови та методики навчання Гуманітарного інституту), яка посіла І місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Українська мова, література (у т.ч. методика їх викладання)”.


Вітаємо магістранта Гуманітарного інституту Семака Володимира (науковий керівник – Макаренко Ольга Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Гуманітарного інституту), який посів І місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічні науки”.


Вітаємо студентку четвертого курсу Гуманітарного інституту Годлевську Юлію Віталіївну (науковий керівник – Гусейнова Олена Григорівна, старший викладач кафедри української літератури, компаративістики і соціальних комунікацій Гуманітарного інституту), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Романо-германські мови та літератури”.


Вітаємо студентку п’ятого курсу Педагогічного інституту Кохніченко Оксану (науковий керівник – Осколова Мар’яна Дмитрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії початкової освіти, індивідуального навчання, методик викладання дисциплін гуманітарного циклу Педагогічного інституту), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічні науки”.


Вітаємо студентів другого курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Михайловську Анну та Нікольську Анну (науковий керівник – Неведомська Євгенія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини), які посіли ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічна та вікова психологія”.


Вітаємо магістрантку Гуманітарного інституту Майбороду Тетяну Анатоліївну (науковий керівник – Іванюк Олег Леонідович, старший викладач кафедри історії України і методики навчання Інституту лідерства та соціальних наук), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Історичні науки”.


Вітаємо студентку третього курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Лещенко Анастасію (науковий керівник – Денисюк Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Інституту психології та соціальної педагогіки), яка посіла ІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Педагогічні науки”.


Вітаємо студентку третього курсу Гуманітарного інституту Комлик Вікторію Борисівну (науковий керівник – Поляченко Олена Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту), яка  посіла ІІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Фізичне виховання та спорт”.


Вітаємо студентку другого курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Охман Яну Владиславівну (науковий керівник – Лях Тетяна Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти), яка посіла ІІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Корекційна педагогіка”.


Вітаємо студентку четвертого курсу Інституту лідерства та соціальних наук Дедкало Юлію Миколаївну (науковий керівник – Тарасенко Ольга Олексіївна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри історії України і методики навчання) за ІІІ місце у ІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі “Історичні науки”.

Щиро вітаємо студентів-переможців та їхніх наставників!

Бажаємо нових наукових звершень!

Від імені Київської дитячої академії мистецтв маю честь щиросердно привітати Вас і Ваших талановитих колег з Днем Університету та 147-ю річницею від дня народження Б.Д. Грінченка.

Щасти у всьому, нових творчих досягнень і процвітання! Завжди світлих і теплих променів вічного натхнення! Безперервного амбітного руху вперед! Нехай улюблена, завжди високопрофесійна справа приносить і надалі радість та натхнення Вам, усім Вашим колегам та вдячним вихованцям.

З повагою, академік Національної академіїі мистецтв України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, народний артист України професор М. Чембержі