Оголошується конкурс на отримання стипендій на навчання у Вільнюському університеті (Литва)

До уваги студентів Університету Грінченка!

Вільнюський університет (Литва) пропонує програму обміну для студентів другого та третього року навчання ОКР «Бакалавр» Університету Грінченка. Загальна кількість стипендіальних місць – два. Навчання у рамках програми розпочнеться у другому семестрі 2016-2017 н.р.

Дана стипендіальна програма включає:

  • безкоштовне навчання на одній із спеціальностей: «Право», «Економіка і менеджмент», «Міжнародна комунікація», «Математика та інформатика», «Філософія», «Історія»;
  • безкоштовне проживання в гуртожитку Вільнюського університету;
  • стипендію у розмірі 57 Євро за місяць.

Вимоги до претендентів:

  • Бути студентом/кою Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Володіти англійською мовою на достатньому рівні.
  • Мати високий рівень академічної успішності та наукові досягнення.
  • Брати активну участь у житті Університету Грінченка.

Для участі у Конкурсі на здобуття стипендії необхідно до 12.00 28 жовтня 2016 р. подати до НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205) такі документи (у паперовому та електронному вигляді):

1. Ксерокопію закордонного паспорта (перша сторінка).

2. Мотиваційний лист (англійською мовою) з особистим підписом апліканта (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

3. Рекомендаційний лист українською мовою від одного із викладачів випускової кафедри, завірений підписом завідувача кафедри.

4. Витяг українською мовою із заліково-екзаменаційної сесії за попередній рік навчання, завірений у навчальному відділі інституту/факультету.

5. Документи (дипломи, сертифікати та ін.), які підтверджують наукові досягнення студента та його участь у житті Університету.

Контактна особа:

Виговська Ольга Сергіївна, завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, к.205, тел.: 272 18 62