Навчання на Coursera!

Університет Грінченка отримав доступ до безкоштовних більш ніж 5200 курсів і 2200 керованих проєктів від провідних університетів світу завдяки співпраці Coursera з Міністерством освіти і науки України.

Долучитись до програми Coursera від МОН України можливо тільки під корпоративним обліковим записом.

Також, Університет підключено до безкоштовного плану "Coursera for Campus Basic", який дозволяє упродовж року зареєструватися і пройти безкоштовно один курс або одну певну спеціалізацію (набір курсів).

Наш безкоштовний план Coursera for Campus Basic включає:

• 20 000 безкоштовних студентських ліцензій для університету;
  • Нові практикоорієнтовані проєкти та 1 курс на студента на рік
  • Інтернет-довідкові центри для студентів

Шановні викладачі, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні студенти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму .

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми буде надіслано Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Підтвердивши реєстрацію через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!). що є доступний в програмі нашого Університету та пройдіть його!