Військово-професійна орієнтація від кафедри Військової підготовки НУОУ за 2022 рік

Шановні студенти!
Кафедра військової підготовки є одним із найпотужніших підрозділів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, який є провідним військовим навчальним закладом в державі й готує фахівців усіх видів та родів військ усіх рівнів військової освіти: від державного військового управління до тактичного рівня.
З метою проведення військово-професійної орієнтації молоді запрошуємо до вступу та навчання громадян України пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу.
Вступники матимуть нагоду вивчати військову справу, підготувати себе морально-психологічно та фізично. Після закінчення разом з дипломом про вищу освіту отримати звання офіцера запасу. Це розширить можливості молодих спеціалістів щодо вибору професії, надасть перевагу при працевлаштуванні та у побудові кар’єри.