Безкоштовні онлайн-лекції від провідних професорів на UGF

Університет долучився до освітнього проєкту Ukraine Global Faculty, який реалізується благодійним фондом K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України та НАЗЯВО. UGF охоплює основні галузі знань, зокрема мистецтво та гуманітарні/соціальні науки, бізнес та право, природничі науки та математика, інформаційні та комунікаційні технології, комп'ютерні науки.

Для студентів, аспірантів, викладачів відкрито можливість на безкоштовній основі прослухати онлайн-лекції від професорів провідних світових університетів, закордонних експертів топ-рівня та видатних підприємців.

• 100% онлайн формат;
  • доступ до архіву лекцій 24/7;
  • контент англійською з синхронним перекладом на українську;
  • широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
  • спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;
  • можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;
  • сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);
  • безкоштовний доступ для всіх учасників.

Для участі зареєструйтесь на ugf.academy, натиснувши For Participants: SIGN IN (вказувати корпоративну пошту). Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. Коли контриб’ютори оберуть дати лекцій, UGF повідомить вас.