Google Cloud для студентів та викладачів

Шановні грінченківці!

Університет Грінченка отримав доступ до безоплатної програми навчання хмарних технологій для закладів вищої та фахової передвищої освіти України - Google Cloud для студентів: впевнений старт кар'єри, запровадженою Google спільно з Міністерством освіти і науки України.

Програма доступна як для викладачів, так і студентів. Надає необхідні знання та практичні навички роботи з Google Cloud за напрямами генеративного ШІ, аналізу даних, кібербезпеки, хмарної інженерії тощо. Містить велику кількість навчальних ресурсів та матеріалів Google Cloud.

Доступні такі навчальні напрями:

• Google Cloud Digital Leader: базове розуміння хмарних концепцій та можливостей Google Cloud, зокрема, для нетехнічних спеціальностей.
  • Google Cloud Engineering: заглиблення у хмарну інфраструктуру і підготовка до таких професій, як хмарний інженер або DevOps інженер.
  • Google Cloud Data Analytics: аналіз і перетворення даних в хмарі.
  • Google Cloud Computing Foundations: технічний фундамент хмарних обчислень.
  • Google Cloud Cybersecurity: захист хмарних середовищ від загроз.
  • Google Cloud GenAI: генеративний штучний інтелект і його застосування.

Зарахування на програму розпочнеться з 02 вересня за покликанням.