Перелік обов’язкових документів, які зберігаються в особовій справі аспіранта

І рік навчання:

До укомплектованого пакету документів, підготовлених під час вступу до аспірантури, на першому році навчання додаються:

1. Витяги з наказів про зарахування до аспірантури та про призначення наукового керівника.

2. Договір про навчання в аспірантурі (копія).

3. Витяг із наказу про призначення стипендії (у разі навчання з відривом від виробництва).

4. Витяг з протоколу вченої ради Університету про затвердження теми дисертаційного дослідження.

5. Звіт аспіранта про роботу у першому півріччі, затверджений на засіданні кафедри.

6. Протокол кандидатського іспиту з філософії.

7. Атестація за перший рік навчання, затверджена Вченою радою Інституту.

8. Витяг з наказу про переведення на наступний рік навчання.

II рік навчання:

До документів, підготовлених на першому році навчання, додаються:

1. Протокол кандидатського іспиту з іноземної мови.

2. Протокол кандидатського іспиту з додаткового іспиту (у разі потреби).

3. Витяг з протоколу засідання кафедри про затвердження науково-педагогічної практики (у разі навчання з відривом від виробництва).

4. Звіт аспіранта про роботу у першому півріччі другого року навчання, затверджений на засіданні кафедри.

5. Атестація за другий рік навчання, затверджена вченою радою Інституту.

6. Витяг з наказу про переведення на наступний рік навчання.

III (IV) рік навчання:

До документів додаються:

1.Протокол про складений кандидатський іспит із фаху.

2. Протокол кандидатського іспиту з додаткового іспиту (у разі потреби).

3. Посвідчення про складені усі кандидатські іспити (після закінчення навчання в аспірантурі видається на руки).

4. Звіт аспіранта про роботу у першому півріччі третього (четвертого) року навчання.

5. Атестація за III (IV) рік навчання, затверджена вченою радою Інституту.

6. Витяг з наказу про відрахування зі складу аспірантів.

Примітки:

1. Звіти аспірантів заздалегідь заслуховуються на засіданні кафедри і затверджуються на Вченій раді Інституту; Індивідуальні плани з висновком керівника про їх виконання подаються до 15 листопада у відділ аспірантури і докторантури.

2. До документів у справі додаються заяви про академічну відпустку, поновлення на навчанні та на відрахування.