Перелік обов'язкових документів, що зберігаються в особовій справі докторанта

До укомплектованого пакету документів, підготовлених під час вступу до докторантури,

на І році перебування в докторантурі додаються:

1. Витяг з наказу про зарахування до докторантури.

2. Договір про навчання в докторантурі (копія).

3. Витяг з наказу про призначення стипендії.

4. Витяг з протоколу засідання Вченої ради Університету про затвердження теми докторської дисертації.

5. План роботи докторанта на весь період перебування в докторантурі.

6. План роботи докторанта на перший рік.

7. Звіт докторанта про роботу на першому році перебування в докторантурі, затверджений на засіданні кафедри;

8. Атестація за перший рік перебування в докторантурі, затверджена вченою радою Інституту, Університету

На II році перебування в докторантурі

До документів, підготовлених на першому році перебування в докторантурі, додаються:

1. План роботи докторанта на другий рік.

2. Звіт докторанта про роботу на другому році перебування в докторантурі, затверджений на засіданні кафедри.

3. Атестація за другий рік перебування в докторантурі, затверджена вченою радою Інституту, Університету.

На III році перебування в докторантурі

до документів додаються:

1. План роботи докторанта на третій рік.

2. Звіт докторанта про роботу на третьому році перебування в докторантурі, затверджений на засіданні кафедри.

3. Атестація за третій рік перебування в докторантурі, затверджена вченою радою Інституту, Університету

4. Витяг з наказу про відрахування зі складу докторантів.