Майстер-клас «Формат тренінгу 21 століття»

Майстер-клас «Формат тренінгу навичок 21 століття» від міжнародного експерта в галузі розвитку та навчання, директора Європейського сертифікаційного центру (Софія, Болгарія) Андрія Ніколова.

• Яка роль тренера в умовах тотальної дигіталізації.
  • Основні тренди: мікронавчання, змішане навчання, гейміфікація.
  • Інноваційні формати навчання.

Коли в аудиторії виникає дискусія, це свідчення того, що тема є актуальною та цікавою для слухачів. Саме так ми продовжили в цьому році хвилю проекту «Зустріч з лідером». Aндрій Ніколов поділився своїм багатим досвідом навчання дорослих. Корисним було обговорення інноваційних форматів та методів навчання, розуміння ролі сучасного викладача.

Яким має бути майбутній спеціаліст, якого готуємо вже сьогодні?

Хто такий справжній сучасний фахівець і яким він буде вже завтра?

Які компетенції викладача дають змогу йому бути «мотиватором» до навчання і зростання таких «непростих» сьогоднішніх студентів?

І що таке, врешті, розвиток…?

Багато питань, які залишились відкритими, спонукають до подальших роздумів і пошуку відповідей в аудиторіях, в обговоренні з колегами і студентами!

Щиро дякуємо Андрію Ніколову за таке перенесення/занурення в майбутнє і можливість уявити себе там!))

Майстер-клас «Формат тренінгу 21 століття»