Програма підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем

23 січня 2024 року

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

23 січня 2024 року розпочалися заняття з Програми підвищення кваліфікації науково-педагогічних та наукових працівників Університету Грінченка за дослідницьким модулем за трьома рівнями базовим, поглибленим і курсом для науковців на початку наукової кар’єри.

Заняття триватимуть наступні 6 тижнів і проходитимуть наживо у комп’ютерних аудиторія Університету.

Тренерами є співробітники Бібліотеки Університету: директор Тетяна Опришко, науковий співробітник Сергій Назаровець, молодший науковий співробітник Галина Тимофєєва та завідувач відділу Анастасія Литвинова.

З Програмою курсу можна ознайомитися на сайті Університету за посиланням.

За результатами успішного проходження курсу слухачі отримають сертифікати.

Ціль 4. Якісна освіта

Матеріали надані Бібліотекою Університету Грінченка