Футбольна команда Університету увійшла до Студентської ліги ФК "Динамо"!

За підтримки Ректора Університету Віктора Олександровича Огнев`юка, 20 березня 2013 року збірна футбольна команда Київського університету імені Бориса Грінченка у складі 22 спортсменів-грінченківців увійшла до столичної студентської ліги ФК «Динамо». Проект був заснований ФК разом із студентською профспілковою організацією м.Києва. Головним призом для команди-переможниці турніру стане матч проти ФК «Динамо». Нашу футбольну команду очолює старший викладач кафедри «Фізичного виховання», майстер спорту із спортивної гімнастики, чемпіон України із зимового поліатлону – Тупиця Юрій Іванович. Капітан - Крижанівський Дмитро, студент Інституту психології та соціальної педагогіки. Куратор команди від Університету - Голова ППОС Перепельченко О.В. Подія відбувалась на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського за участі видатних представників українського спорту: семикратного чемпіону Радянського Союзу, заслуженого майстра спорту Володимира Мунтяна, відомого спортивного коментатора Олександра Липенка, центрального захисника київського «Динамо» і національної збірної України Тараса Михалика, іншими цікавими особистостями. Теплі привітання та слова дружньої підтримки пролунали від Президена ФК «Динамо» Ігоря Суркіса, Голови Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки Олександра Яцуня. За результатами жеребкування нашими суперниками стали футбольні команди Національного транспортного університету, Національного університету біоресурсів та природокористування України, Фан-клубу «Динамо-Київ». Футбольна команда грінченківців увійшла до групи «А» та отримала порядковий номер №1. Впевнені – це добрий знак, адже цифра 1 символізує початок нових звершень на шляху до блискучих перемог!