Щиро вітаємо студентство із Міжнародним днем студента!

У співпраці, навчанні, плідній роботі, у спілкуванні , творчості та взаємозбагаченні промайнуть студентські роки. Ознайомитись із сучасними теоріями лідерства, набувши практичних навичок організаційної діяльності, ставши активними учасниками суспільних перетворень, авангардом думки, будучи на злеті високих вимог сучасного життя…Ви у душі завжди будете студентом у серці якого вирує весна. Перше кохання, пропущені пари, вечір у бібліотеці, парки і сквери міста, конспекти, іспити, розумні книги, приємні викладачі, походи, відпочинок, диплом і багато чого ще – це все і є щастя, щастя під назвою студентські роки!

У міжнародний день студента щиро вітаємо всю студентську молодь і бажаємо здійснення всіх мрій, успіхів у навчанні, нових творчих злетів, гармонії у духовному та фізичному розвитку. Бажаємо знайти себе, працювати за покликанням із вірою у щасливе майбутнє. Процвітання і професіоналізму Вам, зі святом!

Первинна профспілкова організація студентів КУ імені Б.Грінченка.