Пільгові студентські проїзні квитки

Через профбюро свого інституту та коледжу студенти Університету можуть замовити пільгові студентські проїзні квитки до метрополітену на наступний місяць( крім липня та серпня). Для цього потрібно звернутись до фінансового директора профбюро або профорга своєї групи, курсу, спеціальності і внести пільгову вартість квитка.

Профком студентів КУ ім. Б. Грінченка розповсюджує тільки пільгові проїзні квитки на місяці і тільки за такими цінами:

Вартість студентських проїзних квитків на місяць:

• М - 48.00 + 1.00* = 49.00грн.
  • М – А - 75.00 + 1.00* = 76.00грн.
  • М – Т - 75.00 + 1.00* = 76.00грн.
  • М – ТР - 75.00 + 1.00* = 76.00грн.

У разі втрати місячного або річного пільгового проїзного квитка його вартість не повертається!

*Для покриття витрат,пов’язаних із реалізацією студентських пільгових проїзних квитків для проїзду у метрополітені з 01 грудня 2008 року встановлено добровільний внесок і на щомісячні проїзні квитки М, М-А, М-Т, М-Тр – 1грн.

Щомісячні внески перераховуються на рахунок студентської профспілкової асоціації м. Києва і витрачаються на:

• оплату банківських послуг за перерахування коштів;
  • транспортні витрати,охорону перевезення проїзних квитків,придбання та обслуговування оргтехніки;
  • фонд оплати праці матеріально відповідальних працівників Студентської профспілки;
  • заохочення студентів, які безпосередньо займаються розповсюдженням проїзних квитків;
  • господарські витрати;
  • благодійні та статусні цілі Студентської профспілкової організації.