Проїзні квитки з підтримкою пільгового проїзду для студентів

Дорогі студенти-грінченківці!

У зв’язку з впровадженням та функціонуванням автоматизованої системи обліку оплати проїзду в м. Києві на сьогоднішній день залишається невирішеним питання щодо проїзних квитків з підтримкою пільгового проїзду для студентів. Проїзні, замовленні минулого року, досі активні, однак, Профспілка працівників освіти і науки України наразі не має можливості закупівлі нових квитків, на яких активовано пільговий проїзд.

На жаль, ми маємо чекати рішення Київської міської ради та ГІОЦ по тих університетах, де ще не введено в обіг студентські з можливістю прив’язки до додатку «Київ Цифровий». Як тільки з’явиться офіційне рішення та новини від Профспілки працівників освіти і науки України, ми одразу ж повідомимо Вас.

Дякуємо за розуміння та терпіння!

З офіційною інформацією щодо дій Профспілки працівників освіти і науки України та причини виникнення такої ситуації з проїзними можна ознайомитись тут.