Нагорна Владислава – представник Профспілкової організації студентів нашого університету на відрядженні до Всеукраїнської школи студентського профспілкового лідера «Студентський профспілковий рух в умовах зміни освітнього простору: виклики сьогодення»

З 30 вересня по 3 жовтня 2015 року за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Профспілки працівників освіти і науки України, асоціації правозахисних організаторів студентів України, Київської міської організації Профспілок працівників освіти і науки України, Первинної профспілкової організації студентів Київського університету імені Бориса Грінченка та Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти и науки України у місті Харків провела роботу Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера.

У роботі школи брала участь заступник голови ППОС Київського університету імені Бориса Грінченка, студентка ІІІ курсу Гуманітарного інституту – Нагорна Владислава.

Зі слів Владислави, Харків зустрів делегацію профспілкових лідерів із Києва гарною погодою та затишним респектабельним санаторієм «Березівські мінеральні води», який привітно розташував всіх учасників школи на своїй території.

Влада розповідає: «І з цього все почалося. Навколо були привітні люди, світлі кімнати і коридори, простір. Школа стала тим місцем, де всі її учасники мали можливість поділитись своїми емоціями, відчуттями, думками, досвідом, адже Орієнтовна програма роботи школи пропонувала всім не тільки урочисте відкриття, пленарні засідання, роботи секцій, розширене засідання Ради АПОС України, тренінги за тематикою роботи секцій, робочі засідання голів профкомів щодо розробки пропозицій до статуту Профспілки працівників освіти і науки України, а і насичену, цікаву культурну програму, яка передбачала:

• відвідування Центрального парку культури і відпочинку імені М. Горького;
  • оглядову екскурсію історичним центром міста Харкова;
  • відвідування Харківського державного академічного драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, зокрема, вистави «Примадонни»;
  • урочисті обіди у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова та кави-брейк у ДП Санаторії «Березівські мінеральні води».

Невеличкий відпочинок під час інтеграційних вечірок для учасників Школи на наступний день розпочинався цікавими тренінгами з :

• документообігу у профспілковій організації;
  • побудові ефективної соціальної комунікації з членами Профспілки;
  • іміджіології, ораторського мистецтва, мотивації профспілкового членства, роботи із медіа.

Наприкінці роботи Школи відбулось цікаве підбиття підсумків роботи секцій, під час якого були вручені Сертифікати учасників та розроблені пропозиції до статуту Профспілки працівників освіти і науки України.

Я вдячна організаторам роботи Школи, Київській міській організації Профспілок працівників освіти і науки України, Первинній профспілковій організації студентів рідного університету імені Бориса Грінченка, за можливість відвідати чудове місто Харків, знайти нових друзів, отримати неоціненний досвід і почути думки професіоналів профспілкової справи.»