Microsoft ІТ Академія в Київському університеті імені Бориса Грінченка

Починаючи з грудня 2013 року Київський університет імені Бориса Грінченка та корпорація Microsoft реалізують проект Microsoft IT Academy - міжнародної програми підготовки ІТ-фахівців у навчальних закладах.

В рамках реалізації проекту у 2014 - 2015 н.р.:

• Проведено презентації інструментів ІТ Академії серед студентів протягом листопада – грудня 2014
  • Проведено промо заходи серед викладачів університету протягом лютого 2015 під час проведення навчально-методичних семінарів.
  • Усіх викладачів-учасників навчально-методичних семінарів зареєстровано на курси MS IT Academy

Загальна кількість курсів, що вивчаються студентами та викладачами на 31/10/2014 – 222.
Загальна кількість курсів, що вивчаються студентами та викладачами на 18/03/2015 – 1302.
Загальна кількість зареєстрованих користувачів на 31/10/2014 – 426.
Загальна кількість зареєстрованих користувачів на 18/03/2015 – 961.

Статистика проходження курсів серед викладачів та студентів

image (1)

Більш детальну інформацію про переваги Microsoft IT Academy для студентів можна дізнатись ТУТ.
Посилання для входу (для зареєстрованих користувачів) http://itacademy.microsoft.com/?whr=default
На курси можна записатися тут: Реєстрація
Чи потрібна Microsoft IT Academy Київському університету імені Бориса Грінченка?