Штучний інтелект у діяльності викладача: тренінг для науково-педагогічних працівників Університету

Штучний інтелект у діяльності викладача: тренінг  для науково-педагогічних працівників Університету

11 жовтня 2023 року
Київський університет імені Бориса Грінченка

11 листопада 2023 року науково-педагогічні працівники Університету отримали унікальну можливість набути навичок використання штучного інтелекту (ШІ) в освітньому процесі під час тренінгу, проведеного працівниками НДЛ цифровізації освіти, модератором якого була Л. Варченко-Троценко, заступник завідувача з питань змісту та досліджень.

Під час тренінгу учасники, спільно з тренерами - Т. Терлецькою, І. Коваленко, обговорили можливості штучного інтелекту та виклики, які виникають внаслідок його використання, ознайомилися з особливостями розповсюдження авторського права на результати діяльності штучного інтелекту; навчилися аналізувати та порівнювати різні мовні моделі, зокрема ChatGPT, Bing AI, Perplexity AI та Bard, формулювати правильні запити та перевіряти тексти на "штучність”. Найбільш захопливим для присутніх було самостійне створення аудіо, зображень, текстів, відео за допомогою штучного інтелекту, яке сприятиме диференціації матеріалів в ЕНК для студентів з урахуванням особливостей стратегій навчання.

Високий рівень зацікавленості у використанні штучного інтелекту свідчить про готовність науково-педагогічних працівників Університету до впровадження інноваційних підходів у освітній діяльності.

Штучний інтелект у діяльності викладача